VšĮ „Miesto Angelas“ kartu su Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapija tęsia edukacinį „Ad Fontes“ (Šaltinių link) projektą, kuriuo pristatomas Romos katalikų dievogarbai saviausias grigalinis giedojimas.
Š.m. birželio 23 d. (šeštadienį), 14 val. Klaipėdos Marijos Taiko Karalienės bažnyčioje (Rumpiškės g. 6) įvyks visuomenei atvira paskaita „Grigalinio giedojimo atgimimas: XIX-XXIa. Europoje ir Lietuvoje“ (lektorius Mindaugas Kubilius). Po paskaitos 17 val. bažnyčios erdvėje jungtinė giesmininkų grupė „Ad Fontes“ giedos Vakarinę liturginę valandą (lotyniškai – Vesperae).
Tūkstantmetes tradicijas turintis lotyniškos psalmės Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje šiais metais skambės jau trečią kartą. Parapijos klebonas ir statomų bendruomenės namų „Miesto Angelas“ vadovas kun. Mindaugas Šlaustas pradėjo šią iniciatyvą, siekdamas puoselėti dievogarbą šventovėje, o kartu ir praturtinti miestiečių dvasinį gyvenimą širdį įkvepiančiu seniausiu Romos katalikų sakraliniu giedojimu.
Tokiu būdu „Ad Fontes“ edukacinis projektas vykdo „Miesto Angelo“ misiją – tapti ir sakralinės kultūros centru Klaipėdos mieste ir visame regione.
Kursų vadovė – Adrija Čepaitė, grigalinio giedojimo specialistė, ansamblio „Graces & Voices“ (Austrija) bendraįkūrėja bei dainininkė, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro dirigentė.





