REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Paryžiaus olimpinėse žaidynėse sportininkai liudijo savo tikėjimą

ŠaltinisCNA

Paryžiaus olimpinėse žaidynėse sportininkai noriai liudijo savo tikėjimą.

Štai, pavyzdžiui, Brazilijos gimnastė Rebeca Andrade iškovojo aukso medalį moterų laisvųjų pratimų finale. Ji iškovojo savo antrą olimpinį aukso medalį bei iš viso šeštą medalį, tapdama geriausia savo šalies sportininke.

Varžybose ji aplenkė daugiausiai medalių iškovojusią olimpinę gimnastę amerikietę Simone Biles. Duodama interviu „CazéTV”, R. Andrade dėkojo Dievui: „Jis suteikė man galimybę laimėti. Aš išgyvenau viską, ką turėjau: dirbau, prakaitavau, verkiau, stengiausi, juokiausi, linksminausi, keliavau. Taigi jaučiu, kad ir aš padariau tai įmanoma, o Jis visada buvo šalia, laimino mane, saugojo ir didžiavosi manimi, žinodamas, kad jo tarnaitė atiduoda visas jėgas.”

Stendinio šaudymo rungtyje gvatemaliečiai Adriana Ruano ir Jeanas Pierre’as Broll’as savo šaliai iškovojo medalius. Pirmąjį aukso medalį Gvatemalai iškovojusi A. Ruano mišrioje rungtyje taip pat dėkojo Dievui: „Jis buvo svarbiausias šiame procese; Jis suteikė man jėgų ir pasitikėjimo, kad galėčiau atlikti šį darbą”. Po pergalės ji keliavo į Vatikaną, kur popiežius Pranciškus palaimino jos medalį. Bronzą iškovojęs Jeanas Pierre’as Brollas kalbėjo: „Jis davė man tai, ir štai aš čia, štai rezultatas. Taigi, ačiū Jam už tai.”

16-metė Brazilijos riedlentininkė Rayssa Leal ne tik iškovojo bronzos medalį, bet ir pasinaudojo savo akimirka ant pakylos, kad pademonstruotų tikėjimą. Atsiimdama medalį ji gestų kalba pareiškė, kad „Jėzus yra Kelias, Tiesa ir Gyvenimas”. Tą patį gestą pakartojo ir jos tautietis Kajus Bonfimas, atsiimdamas sidabro medalį už sportinį ėjimą, rodydamas į dangų ir taip pademonstruodamas savo atsidavimą Jėzui.

Liepos 28 d. brazilų dziudo atstovė Larisa Pimenta 52 kilogramų svorio kategorijoje iškovojo bronzą, įveikusi savo draugę italę Odette Giuffrida. Ji interviu pasidalijo, kad O. Giuffrida per ją pažino Dievą. Po pralaimėjimo italė priminė savo draugei: „Visa garbė ir šlovė turi atitekti Jam”. Abi savo instagramo paskyrose pasidalijo padėkos Dievui žinutėmis.

Banglentininkas Gabrielis Medina, 2024 m. Paryžiaus olimpinių žaidynių Taityje bronzos medalio laimėtojas, nusifotografavo viename ikoniškiausių renginio vaizdų. Pakėlęs rodomąjį pirštą pergalės ženklu ore, G. Medina pasidalijo nuotrauka savo instagrame, cituodamas Bibliją: „Aš visa galiu tame, kuris mane stiprina.” (Fil 4, 13).

Pietų Afrikos Respublikos plaukikė Tatjana Schoenmaker laimėjo aukso medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje. Norėdama išreikšti savo dėkingumą, ji vilkėjo specialius marškinėlius su ją palaikančių asmenų vardais, kurių priešakyje – Dievas, Jėzus ir Šventoji Dvasia.

Sidabro medalį 800 m bėgimo rungtyje iškovojusi etiopė Tsige Duguma parodė, kad ant jos varžybų palaidinės nugaros užrašyta „Jėzus yra Viešpats”. Taip pat Ekvadoro imtynininkė Lucia Yepez, 53 kilogramų svorio kategorijos imtynininkė, laisvųjų imtynių sidabro medalį iškovojo su užrašu „Dievas” ant dešinės rankos. Duodama interviu ji teigė: „Jis yra mano kelyje į pergalę. Aš visada tikiu.”

Britė Andrea Spendolini-Sirieix, iškovojusi bronzos medalį 3 metrų sinchroninio šuolio į vandenį su tramplinu rungtyje, BBC sakė, kad, nepaisant patirtų sunkumų, „tai buvo tik Dievo būdas pasakyti mums, kad dar turime daug nuveikti”, ir visą šlovę ji atiduoda Dievui.

Plaukimo rungtyje amerikietė Katie Ledecky tapo daugiausiai aukso medalių olimpinių žaidynių istorijoje laimėjusia plaukike – po pergalės 800 m laisvuoju stiliumi ji iš viso laimėjo devynis aukso medalius. 2016 m. interviu leidiniui „National Catholic Register” sportininkė atskleidė, kad prieš kiekvienas varžybas meldžiasi „Sveika, Marija”. Ji pasakojo: „Malda labiau už viską man padeda susikaupti ir pamiršti dalykus, kurie tą akimirką nėra svarbūs. Ji suteikia man ramybę, nes žinau, kad esu gerose rankose.” Plaukikė taip pat gyrė pamaldumą Marijai, pažymėdama, kad „katalikybėje jai tenka šventas vaidmuo, o jos stiprus tikėjimas ir nuolankumas yra dalykai, iš kurių galime pasimokyti”.