Vokietijos kardinolas Gerhardas Ludwigas Mülleris (Gerhardas Liudvigas Miuleris), šiuo metu einantis Apaštališkosios Signatūros Aukščiausiojo tribunolo teisėjo pareigas, pasmerkė garsius globalistinio finansinio elito narius už tai, kad jie naudojasi pandemija kaip pretekstu įvesti „visišką masių kontrolę“.
Šv. Bonifacijaus instituto Austrijoje išplatintame vaizdo įraše kardinolas Mülleris pasmerkė George’ą Sorosą (Džordžą Sorosą), Billą Gatesą (Bilą Geitsą) ir Klausą Schwabą (Klausą Švabą), pavadindamas juos asmenimis, „sėdinčiais savo turtų soste“, pasaulinę COVID-19 pandemiją vertinčius kaip galimybę „įgyvendinti savo darbotvarkę“, kaip rašo Vokietijos dienraštis „Die Welt“.
Globalistinio finansinio elito politika, kuri visuomenei pateikiama prisidengiant kova su pasauline pandemija, „gimsta iš noro pasinaudoti galimybe suvaldyti žmones, juos visiškai kontroliuoti ir sukurti priežiūros valstybę“, – sakė Mülleris, pažymėdamas, kad krizės laikai visada buvo ideali vieta antidemokratinei veiklai.
finansinio elito politika gimsta iš noro pasinaudoti galimybe suvaldyti žmones, juos visiškai kontroliuoti ir sukurti priežiūros valstybę.
Pasak Müllerio, ši darbotvarkė, paremta apgaule ir klasta, naudojama siekiant „sukurti naują kūrinį, naują žmogų“.
„Tikrai nenoriu būti sukurtas ir atpirktas pagal K. Schwabo, B. Gateso, G. Soroso ir visų tų žmonių, kurie privačiais lėktuvais skrenda į Glazgą, o paskui masėms įveda dideles taupymo priemones ir apribojimus, atvaizdą ir panašumą“, – sakė Mülleris. „Politiniu požiūriu tai neturi nieko bendra su demokratija“, – pridūrė kardinolas.
Dviejų minučių trukmės kardinolo vaizdo įrašas sukėlė didelį žurnalistų iš liberaliosios spaudos pasipriešinimą. Dėl savo pasisakymų Mülleris dabar sulaukia kaltinimų skleidžiant vadinamąsias „sąmokslo teorijas“.
jei kas nors kritikuoja finansinį elitą, jis automatiškai yra neteisingoje pusėje.
Kardinolas Mülleris elektroniniame laiške Vokietijos naujienų agentūrai DPA patvirtino vaizdo įrašo autentiškumą, tačiau paneigė kaltinimus, kad jis skleidė sąmokslo teorijas, ir pridūrė, kad atmeta požiūrį, jog „jei kas nors kritikuoja finansinį elitą, jis automatiškai yra neteisingoje pusėje“.
Primename, kad kardinolas G. Mülleris anksčiau ėjo Tikėjimo mokymo kongregacijos prefekto pareigas.