Kompiuterinių žaidimų kūrimo kompanijos „Tripwire“ vykdantysis direktorius J. Gibsonas pasitraukė po kovos su abortais įstatymo komentarų. Vienas iš įmonės steigėjų ir dabartinis viceprezidentas A. Wilsonas laikinai perims atsistatydinusio direktoriaus pareigas.
Po komentarų, palaikančių Teksaso įstatymą dėl abortų, „Tripwire“ generalinis direktorius J. Gibsonas pasitraukė iš kompanijos, kuriančios tokius žaidimus kaip „Maneater“ ir „Chivalry 2“.
„Tripwire“ kompanija patvirtino šį pasitraukimą kartu akcdntuodama, kad J. Gibsono požiūris neatspindi visos įmonės pozicijos ir kad „jo komentarai nepaisė visos mūsų komandos, mūsų partnerių ir daugumos platesnės bendruomenės vertybių“.
Kompanijos administracija taip pat paskelbė, kad „yra vieningai įsipareigojusi greitai imtis veiksmų ir puoselėti pozityvesnę aplinką“.
Anksčiau minėti vykdančiojo direktoriaus J. Gibsono komentarai buvo paskelbti „Twitter“ žinutėje rugsėjo 4 d. Direktorius rašė, kad jis didžiuojasi Aukščiausiojo teismo sprendimu patvirtinti Teksaso įstatymą, draudžiantį abortus nuo tos akimirkos, kai galima fiksuoti vaisiaus širdies plakimą.
Jis taip pat save apibudino kaip gyvybei palankų kompiuterinių žaidimų kūrėją, tuo pačiu primindamas, kad šis klausimas – išskirtinis, nes politiniais klausimais jis kalba labai retai.
Po jo įrašo kompanija, kurioje jis dirbo, patyrė partnerių kritiką. Žaidimų kūrimo kompanijos, glaudžiai bendradarbiavę su „Tripwire“, įskaitant „Shipwright Studios“, kurie dirbo ir prie „Maneater“, ir „Chivalry 2“ žaidimų kūrimo, taip pat pagrindinis „Chivalry 2“ žaidimo kūrėjas „Torn Banner Studios“, pasisakė prieš Gibsono pareiškimą. „Shipwright Studios“ netgi nuėjo priėjo iki to, kad pareiškė, jog nutraukia turimas sutartis su „Tripwire“ dėl šios kompanijos vadovybės struktūros (t.y. dėl to, kad J. Gibsonas buvo kompanijos vadovybėje).
Taip pat skaitykite: