Naujame Oregono valstijos (JAV) universiteto tyrime sakoma, kad du marihuanoje esantys junginiai gali prisijungti prie COVID-19 spyglinio baltymo, neleisdami jam patekti į sveikas ląsteles. Tyrimo rezultatai ypač pradžiugino Slėnio seserų bendruomenę.
Slėnio seserimis save vadinančių feminisčių vienuolių grupė iš Kalifornijos (JAV) džiaugiasi augančiu verslu ir šiuo tyrimu, kuris joms dar kartą įrodė, kad kanapės gali padėti išvengti COVID-19 infekcijos. Susipažinkime su seserimis.
Slėnio seserys, kurios nėra susijusios su Katalikų bažnyčia, tačiau rengiasi kaip vienuolės, pačios augina kanapes ir ją rūko. Kanapes jos naudoja holistiniams sveikatos produktams kurti.
Seserys yra aktyvistės, kurių misija – suteikti žmonėms galimybę patiems pasveikti. Seserys prekiauja per „Etsy“ platformą. Įdomu tai, kad seserys savo produktas reklamuoti pasitelkia barbes, kurios dominuoja beveik visose jų socialinių tinklų nuotraukose.
„Mes, žinoma, džiaugiamės, kad mokslas pasivijo senovės išmintį”, – laikraščiui „The Sun” sakė sesuo Keitė.
„Tai nuostabi pažanga. Mokslo bendruomenė sako: mes jau nustatėme, kad kanapėse yra junginių, galinčių užkirsti kelią infekcijai”, todėl dabar galime tiesiog pradėti tirti dėl reikalingos dozes”, – sakė vienuolė. „Tai pažanga.”
„Taigi sukūrėme kažką, kas nėra religinga, bet yra dvasinga – ir labai ekofeministiška”, – džiaugiasi seserys.