Vokietijos vyriausybės „vaivorykštės portalas” pataria vaikams naudoti lytinio brendimo blokatorius, keistis lytį

ŠaltinisREMIX NEWS

Vokietijos vyriausybė sukūrė interneto puslapį vaikams, nepripažįstantiems savo lytinės tapatybės, kuriame pataria vartoti vadinamuosius lytinio brendimo blokatorius, kad būtų sutrikdytas jų natūralus fizinis vystymasis, ir siūlo informaciją apie „tos pačios lyties asmenų gyvenimo būdą bei lyčių įvairovę”.

„Vaivorykštės portalu” vadinamoje Vokietijos federalinės šeimos reikalų ministerijos siūlomoje paslaugoje vaikams aiškinama, kad tiems, kurių kūnas „neatitinka jų jausmų”, galima taikyti hormonų „terapiją”.

Svetainėje aprašoma, kad egzistuoja „kur kas daugiau” nei tik dvi lytys, ir pateikiama informacija, kaip elgtis su hormonus blokuojančiais vaistais toms mergaitėms ir berniukams, kurie nori pakeisti lytį.

Viename iš skyrių rašoma: „Ar jaučiatės patogiau kaip mergaitė? O gal geriau jaučiatės kaip berniukas? Svarbiausia: dabar turėtumėte jaustis gerai”.

Tačiau svetainė neapsėjo be kritikos – daugelis vokiečių socialiniuose tinkluose aktyviai protestavo prieš svetainę, ypač prieš vieną skiltį, pavadintą „Jaunimas ir transseksualai”.

Skyriuje, kurį vis dar galima pasiekti per archyvą, iš pradžių buvo rašoma: „Ar tu dar labai jaunas? Dar nesi pasiekęs lytinio brendimo? Tuomet galite vartoti lytinio brendimo blokatorius”. Dabar naujame skyriuje pakeista paskutinė skiltis, raginanti skaitytojus pasikonsultuoti su gydytoju, kad sužinotų, ar lytinio brendimo blokatoriai „gali jums padėti”.

Lytinio brendimo blokatoriai – tai stiprūs vaistai, kurie neleidžia vaikams vystytis antriniams lytiniams požymiams. Kitose šalyse šie vaistai naudojami kaip cheminė kastracija seksualiniams nusikaltėliams. Jie įvardijami kaip atsakingi už didesnį vėžio, sunkių psichikos sutrikimų, osteoporozės ir ilgalaikio ar net nuolatinio nevaisingumo atvejų skaičių.

Nepaisant to, svetainėje nepateikiama jokių įspėjimų apie tai, kokie pavojingi gali būti šie vaistai, o rašoma: „Lytinės brandos blokatoriai yra ypatingi vaistai. Žodis blokatorius reiškia: sustabdyti ką nors. Šie vaistai neleidžia jums bręsti. Tai reiškia, kad: Jūsų kūnas toliau nesivysto. Nei link moterų, nei link vyrų”.

Kitose šalyse šie vaistai naudojami kaip cheminė kastracija seksualiniams nusikaltėliams

Toliau svetainėje jaunuoliai raginami susirasti „gerą gydytoją”, kuris vartos „jūsų naująjį vardą” ir pageidaujamus įvardžius; šie jaunuoliai neturėtų leisti tėvams stoti tarp jų ir jų naujosios lyties, nes „tik jūs žinote, kas iš tikrųjų esate”.

Taip pat portale raginama abejoti tėvų sprendimais: „Galbūt, šiems suaugusiesiems reikia daugiau laiko. Arba daugiau konsultacijų. Tačiau tam tikru momentu suaugusieji supranta: Tai susiję su tavo gyvenimu. Tik jūs žinote, ką jaučiate. Ir kas jūs iš tikrųjų esate”, – rašoma svetainėje. Kartais suaugusieji galvoja: Mes tiesiog apie tai nekalbame. Tada tai tikrai praeis. Taip suaugusieji nori tave apsaugoti. Žinoma, tai nesąmonė”.

Svetainėje taip pat nurodoma, kad jaunuoliai, kurie persigalvoja ir nori išsaugoti savo biologinę lytį, gali tiesiog nustoti vartoti hormonų blokatorius ir jų organizmas vystysis „maždaug taip pat, kaip ir iki lytinio brendimo blokatorių vartojimo”, nors medicinos institucijos pateikia įrodymų, kad dažnai taip nėra. Kito tyrimo metu nustatyta, kad 12-15 metų amžiaus vaikams, kuriems buvo skiriami tokie blokatoriai, pastebėtas sulėtėjęs kaulų augimas.

Interneto svetainėje taip pat raginama vaikams ir paaugliams apsvarstyti galimybę atlikti lyties operaciją, teigiant, kad kartais lytinio brendimo blokatoriai neduoda norimo efekto, ypač kai vaikai ar paaugliai nori kitokių lytinių organų. Tačiau svetainėje priduriama, kad norint atlikti tokią operaciją, reikia būti sulaukusiam 18 metų arba vyresniam.

Tai jau ne pirmas kartas, kai Vokietijos vyriausybė propaguoja transseksualumą jauniems žmonėms. Kaip jau anksčiau rašė „Remix News”, mokesčių mokėtojų finansuojami transseksualumą propaguojantys filmai ir laidos, skirtos jaunimui.

3 KOMENTARAI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Exit mobile version