JK krikščionei menininkei uždrausta lankytis savo pačios parodoje dėl požiūrio į lytį keičiantį vaiką

Krikščionė Jungtinės karalystės menininkė kreipėsi į teismą dėl vietos tarybos, nes jai buvo uždrausta dalyvauti savo pačios parodoje po to, kai ji pasisakė translytiškumo tema.

Victoria Culf (Viktorija Kalf) teigia, kad rengdama meno parodą Votfordo muziejuje kalbėjosi su tarybos darbuotoju. Jam ji pasakė mananti, kad vaikams žalinga bandyti keisti lytį.

Pokalbio metu paaiškėjo, kad darbuotojos vaikas keičia lytį prieštaringai vertinamoje Tavistoko lytinės tapatybės klinikoje brendimą blokuojančiais vaistais.

V. Culf pasakojo, kad tai sužinojusi ji mandagiai ir jautriai paaiškino, jog negali tam pritarti dėl savo krikščioniškų įsitikinimų, nes tokiu atveju „nebūtų ištikima sau”.

Menininkė pasidalino, kad vėliau jai paskambino iš tarybos ir pasakė, kad buvo pareikštas įtarimas „dėl priekabiavimo”. Ji negalinti įeiti į parodą, nepranešusi apie tai prieš 24 valandas, kad „būtų apsaugota” minėta tarybos darbuotoja.

Victoriai buvo pasakyta, jog policija atlieka tyrimą dėl „neapykantos nusikaltimo”, nors ši laikraščiui „The Times” patvirtino, kad moters komentarai neatitiko nusikaltimo apibrėžimo, o Votfordo rajono taryba teigia, kad apie moterį policijai nepranešė.

Menininkė kreipėsi į teismą prieš Votfordo apygardos tarybą, teigdama, kad taryba pažeidė sutartį, diskriminavo, priekabiavo, netinkamai atliko pareigas, elgėsi aplaidžiai, baugino, šmeižė, sąmokslavo ir piktavališkai melavo.

Pradėdama teisinį ieškinį V. Culf teigė: „Mano sąžinė ir krikščioniški įsitikinimai neleis man meluoti dėl to, kas, mano manymu, yra labai žalinga. Ar mes turėtume tylėti ir leisti, kad žala tęstųsi nekontroliuojama?”

„Dabar gyvename tokioje kultūroje, kurioje vien už tai, kad net ir mandagiai išreiškiate nepritarimą translytiškumo ideologijai, galite būti įskųstas policijai. Suprantu, kad mano pasisakymas gali būti „komercinė savižudybė”, tačiau nesu pasirengusi tylėti šiais klausimais ir nenoriu, kad taip nutiktų kam nors kitam.”

Ji pridūrė: „Esu pasiryžusi kovoti už teisingumą ir kalbėti apie tai, kas man nutiko. Manau, kad tikriausiai yra daug kitų krikščionių menininkų bei menininkų iš visų visuomenės sluoksnių, su kuriais buvo elgiamasi panašiai ir kuriems teko kentėti tylint.”

“Jos bylą remiančio Krikščionių teisės centro vadovė Andrea Williams (Andrėja Viljams) sakė: „Viktorija išdrįso prakalbti apie savo kolegės situaciją, nes myli Jėzų ir savo kolegę bei jos vaiką.”Jos bylą remiančio Krikščionių teisės centro vadovė Andrea Williams (Andrėja Viljams) sakė: „Viktorija išdrįso prakalbti apie savo kolegės situaciją, nes myli Jėzų ir savo kolegę bei jos vaiką.”

„Tai nerimą kelianti tendencija visuomenėje, kai Victorija, kurią paskatino gerumas ir užuojauta, patiria tokią kraštutinę bausmę vien už tai, kad išreiškė krikščionišką tiesą. Leidimas ir skatinimas vaikui vartoti brendimą blokuojančius vaistus yra žalingas. Būvimas nubaustam už tai, kad išreiškei susirūpinimą šiuo klausimu, mums rodo, kokia visagalė ir tironiška tapo translyčių lobistų organizacija”, – kalbėjo krikščionės gynėja.

„Negalime leisti, kad ši translytiškumo tironija mūsų kultūroje tryptų įsitikinimus, kurie yra saugomi įstatymų, paremti ekspertų įrodymais ir iš tiesų apsaugo pažeidžiamus vaikus. Sveikas protas turi nugalėti. Baimė, kurią specialistai jaučia kalbėdami tiesą, turi liautis”, – teigė A. Williams.

3 KOMENTARAI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Exit mobile version