Grégor Puppinck: žmogaus teisės tapo leftistų instrumentu

ŠaltinisCNE

Žmogaus teisės yra uzurpuojamos, siekiant proveržio leftistų revoliucijoje. Taip apibendrinama Grégoro Puppincko kalba „transatlantiniame vertybių politinio tinklo“ (PNfV) Budapešte, Vengrijoje.

Radikalūs kairieji užvaldė žmogaus teisių sistemą. Jie naudoja ją įgyvendindami „revoliuciją“ šalyse, kurios atsisako jos laikytis, savo kalboje perspėjo Puppinckas. Jo teigimu, bandoma įgyvendinti savo ideologinę darbotvarkę prisidengiant žmogaus teisėmis. „Deja, ji (žmogaus teisių sistema, red.) tapo ideologinio dominavimo, o ne apsaugos įrankiu tokioms šalims kaip Vengrija ir Lenkija, taip pat daugeliui kitų šalių Europos pietuose.

Korupcija yra pagrindinė priežastis, kodėl radikalūs kairieji gali tai daryti, pažymi Puppinckas. Anot jo, privatūs fondai ir įmonės įsiskverbė į tarptautines institucijas. Vienas iš pavyzdžių, kurį jis mini, yra PSO, kuri iš privačių fondų gauna daugiau nei milijardą dolerių. Be to, Tarptautinis baudžiamasis teismas gauna finansavimą iš G. Sorošo Atviros visuomenės fondo. Tai yra privati ​​organizacija, kurios tikslas „kurti gyvybingą ir įtraukią demokratiją“.

Taigi šios privačios organizacijos turi įtakos šių tarptautinių institucijų vykdomai politikai. Arba Puppincko žodžiais tariant: „Tarptautinės institucijos turi pasaulinę galią, bet siekia pinigų, tuo tarpu dideli fondai turi pinigų, bet siekia pasaulinės galios“.

Tarptautinės institucijos turi pasaulinę galią, bet siekia pinigų, tuo tarpu dideli fondai turi pinigų, bet siekia pasaulinės galios

Privačių organizacijų ir oficialių tarptautinių institucijų sinergija gali būti problemiška, nes gali kyla interesų konfliktas. Pavyzdžiui, mažiausiai 22 iš 100 Europos Žmogaus Teisių Teismo teisėjų anksčiau priklausė kairiosioms NVO, kurios taip pat kreipiasi į Teismą kaip pareiškėjos arba trečiosios šalys. Iš šių 22 teisėjų 12 yra buvę Atviros visuomenės darbuotojai arba valdybos nariai, savo kalboje sakė Puppinckas. „Tai rodo George’o Soroso atviros visuomenės galią teisme“.

Problema tampa dar opesnė, kai žinoma, kad šiems teisėjams leidžiama priimti sprendimus bylose, kuriose pareiškėja yra jų buvusi NVO.

Problemų kyla ne tik Europos teisme, bet ir Jungtinėse Tautose. Buvę kairiųjų fondų ir NVO vadovai dabar aktyviai dirba kaip specialieji JT pranešėjai.

Puppinckas pateikia pavyzdį: „Atviros visuomenės fondai 2017 m. skyrė 100 000 USD radikaliai feminisčių grupei Naujajame Džersyje, turėdami aiškų tikslą, cituoju, „paveikti JT specialųjį pranešėją”, kad jis parašytų konkrečią ataskaitą. Kitais metais pinigus skyrusi Atviros visuomenės moterų programos vadovė Fionnuala Ní Aoláin pati tapo specialiąja pranešėja. Tuo tarpu pinigus gavusios feministinės grupės lobizmo direktorė Melissa Upreti taip pat pati tapo JT eksperte. Šiandien M. Upreti yra ir Moterų teisių JT darbo grupės pirmininkė, ir privati ​​lobistė, siekianti paveikti JT moterų teisių ir abortų klausimais. Tai vėlgi akivaizdus interesų konfliktas.

Korupcija vyksta ne tik finansiniu lygmeniu, teigia Puppinckas. Be to, yra ir intelektualinė korupcija.

Vienas iš intelektualinės korupcijos pavyzdžių yra PSO abortų darbotvarkė. Puppincko tyrimas parodė, kad įstatymų leidėjai, kurie aktyviai dalyvavo abortų lobistų grupėse, pavyzdžiui, Reprodukcinių teisių centre, parengė visą PSO planą. „Tos gairės paskelbtos kaip oficialūs PSO dokumentai, tačiau jų nepatvirtino jokia valstybė, o tik vadinamųjų „nepriklausomų ekspertų“ komitetas, kuriame gausu tų pačių aktyvistų.“

Puppinckas perspėjo, kad žmogaus teisės pateko į kairiųjų aktyvistų rankas. „Mes negalime pasiduoti tiems ideologams“, – padarė išvadą jis. „Turime tai pasmerkti ir nuo to išsivaduoti“.

2 KOMENTARAI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Exit mobile version