Didžiosios Britanijos Mergelių salos bando gintis nuo LGBT ideologijos

JK teisinė organizacija remia Didžiosios Britanijos Mergelių salų ieškinį, kuriuo siekiama užkirsti kelią tos pačios lyties asmenų santuokų įteisinimui teismuose, paneša „Christian Today”.

Jungtinėje Karalystėje įsikūręs Krikščioniškosios teisės centras (CLC) remia Britų Mergelių salų krikščioniškąją tarybą (BVICC), kuri priešinasi lesbiečių poros Kinishos Forbes ir Kirsten Lettsome teisiniam iššūkiui.

Pora siekia, kad būtų pripažinta, jog jų 2019 m. Jungtinėje Karalystėje sudaryta tos pačios lyties asmenų santuoka galioja Mergelių salose ir kad šiuo metu galiojantis tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas prieštarauja Konstitucijai.

Mergelių salos yra Didžiosios Britanijos užjūrio teritorija, tačiau turi atskirą teisinę jurisdikciją nuo Jungtinės Karalystės ir savo įstatymus. Daugiau kaip 80 proc. jos gyventojų yra krikščionys.

Centro teisininkai atstovaus BVICC keturias dienas truksiančiame teismo posėdyje, kuris prasidėjo liepos d.. Jie įrodinės, kad salų konstitucija nepriklauso Anglijos teisei ir kad nėra jokio teisinio reikalavimo ar pagrindo salose įvesti tos pačios lyties asmenų santuokas. Jie taip pat teigs, kad bet kokį status quo pakeitimą turi inicijuoti Mergelių salų įstatymų leidžiamoji valdžia.

Mergelių Salų premjeras Natalio Wheatley (Natalis Vitlis) pažadėjo surengti referendumą dėl tos pačios lyties asmenų santuokų, kartu pareikšdamas, kad vyriausybės pozicija bus „ryžtingai ginti mūsų įstatymus, kurie aiškiai numato, kad santuoka turi būti sudaroma tarp vyro ir moters”.

Tarybos narė Rosemarie Flax (Rauzmari Fleks) sakė: „Kaip krikščioniška institucija, mūsų teritorijos sargas ir mūsų bendruomenės sąžinė, Mergelių salų Krikščionių taryba yra tvirtai įsitikinusi, kad mūsų pareiga yra priešintis bet kokiems bandymams į santuoką įtraukti sąlygas, kurios keičia Dievo mokymą ir standartus.

„Taryba nuoširdžiai tiki, kad jokia valdžios institucija, joks žmogus, jokia teisminė visuomenė neturi teisės ar įgaliojimų iš naujo apibrėžti santuokos”, – pabrėžė ji.

„Taryba neprimetinėja savo moralinių įsitikinimų netikintiesiems. Priešingai, tos pačios lyties asmenų santuokos šalininkai primeta savo požiūrį į lytiškumą krikščionims. Jie naudojasi valdžios galia, kad primestų naują santuokos apibrėžimą. Kad ir kas nutiktų, taryba ir toliau rodys meilę visiems žmonėms, tačiau pripažins tik tokią vyro ir moters santuoką, kokią sukūrė ir nustatė Dievas”, – pabrėžė ji.

Teisinio centro vykdomoji direktorė Andrea Williams (Andrėja Viljams) sakė: „Mums didelė garbė atsiliepti į Didžiosios Britanijos Mergelių salų krikščionių tarybos kvietimą paremti ir palaikyti juos siekiant teisingumo ir ginant krikščioniškąją santuoką šiose salose”.

„Tai, su kuo susiduria Mergelių salos, yra strateginis teismo procesas, kuriuo siekiama daryti spaudimą jų teismų ir įstatymų leidybos sistemoms, kad tos pačios lyties asmenų santuokos būtų įtrauktos į viešą diskusiją”, – pridūrė ji.

„Kam versti teisinę bylą ir daryti referendumą dėl tos pačios lyties asmenų santykių tautai, kuri turi kur kas svarbesnių socialinių poreikių?” – klausė A. Williams.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Exit mobile version