Buvęs Religijos laisvės instituto vadovas: pasaulinė religijos laisvės krizė gilėja

ŠaltinisCNA

Religijos laisvės institutas (RFI) (angl. Religious Freedom Institute), viena iš pirmaujančių pasaulyje religijos laisvės organizacijų, antradienį paskelbė apie Tomo Farro (Tomo Faro) pasitraukimą iš prezidento pareigų ir jo įpėdinio Erico Pattersono (Eriko Petersono) paskyrimą.

Vienas iš RFI įkūrėjų T. Farras prezidento pareigas ėjo nuo 2016 m. E. Pattersonas nuo 2019 m. ėjo vykdomojo viceprezidento pareigas.

Kiti religijos laisvės gynimo pasauliniai lyderiai reagavo į šį pranešimą ir gyrė T. Farro darbą bei entuziastingai džiaugėsi E. Pattersono paskyrimu.

„RFI darbas šiuo metu yra labai svarbus, galbūt labiau nei bet kada anksčiau. Tomo Farro vadovavimas ir vizija buvo pavyzdiniai, ir negaliu įsivaizduoti geresnio žmogaus, kuris galėtų vadovauti organizacijai nei Erikas Pattersonas”, – sakė Johnas Stonestreetas (Džonas Staunstritas), Kolsono krikščioniškos pasaulėžiūros centro prezidentas.

RFI kovoja už religijos laisvę pasaulyje.

T. Farro teigia, kad pasaulinė religijos laisvės krizė gilėja.

RFI dirba įvairiose srityse – nuo kovos su priespaudos šventvagystės įstatymais, nukreiptais prieš krikščionis musulmonų daugumos šalyse, tokiose kaip Pakistanas, iki konsultavimo apie religijos laisvės svarbą vyriausybinėms agentūroms JAV ir užsienyje bei studentams, dėstytojams ir švietimo administratoriams.

Būdamas prezidentu, T. Farro atkreipė dėmesį į religijos laisvės krizę 2019 m., sakydamas, kad „smurtinis religinis persekiojimas, griežti vyriausybės apribojimai ir didėjantis socialinis priešiškumas kelia iššūkį religijos laisvei visuose pasaulio regionuose”.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Exit mobile version