Austrijos vyskupas Hermann Glettler (Hermanas Gleteris) vadina „pavojingu“ koronaviruso valdymo priemonių lyginimą su nacių diktatūra. Jis teigia, jog reikia geriau suprasti skirtingas visuomenės grupes.
Austrijoje vyriausybė nustatė privalomą skiepijimą. Katalikų vyskupai pareiškė, kad tai bus leidžiama tik laikinai. „Tai turi nuspręsti vyriausybė, o ne Bažnyčia“, – sako vyskupas Glettler. Jis mano, kad kur kas svarbiau, jog žmonės diskusijose išlaikytų geras manieras.
Jis pats kartu su kitais vyskupais pasisako už patį skiepijimą. „Tai ne tik savisauga, bet ir solidarumo aktas“, – sako vyskupas. Glettler teigia, kad vyriausybė turi priimti sprendimą dėl imunizacijos politikos.
Austrijoje vyriausybė nustatė privalomą skiepijimą. Katalikų vyskupai pareiškė, kad tai bus leidžiama tik laikinai.
Ypač klaidingos informacijos ir nepagrįstų teiginių laikais svarbu rodyti pavyzdį. Miestai, kuriuose skiepijimui naudojamos katedros, yra Paderbornas, Drezdenas, Vormsas ir Miunchenas. Šie pastatai paprastai būna centre ir lengvai pasiekiami. Vienoje (Austrijoje) Šv. Stepono katedra didžiuojasi, kad nuo rugpjūčio mėn. joje atlikta daugiau kaip 20 000 skiepijimų.
Tačiau teologas, profesorius Jan-Heiner Tück (Janas – Heineris Tiukas) kritikavo skiepijimo kampanijas bažnyčiose. Jis mano, kad tai yra „šventybės išniekinimas“. Ypač per adventą bažnyčia turi būti poilsio ir apmąstymų vieta. „Tai būtų kur kas išganingiau, nei skatinti šventybės profanaciją ir statyti skiepų maršrutus katedrose, tarsi nebūtų kitų vietų.“
Ypač per adventą bažnyčia turi būti poilsio ir apmąstymų vieta.
Teologas taip pat mano, kad katedromis „nereikėtų piktnaudžiauti kaip valstybės sveikatos politikos tęsiniu“.